Skip to content Skip to footer

Hamit DURAK

Öğrenci / Dernek Proje Ekibi / Uludağ Üniversitesi Temsilcisi

Brief info

Uludağ Üniversitesi Ziraat Mühendisliği öğrencisi ve Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme öğrencisidir, bunun yanı sıra Laborant ve Veteriner Sağlık programı mezunu. Lisans hayatında Uludağ Üniversitesi'nin Zooteknistler Topluluğu'nda gönüllü üyedir, sosyal, kültürel, akademik ve toplumsal çeşitli faaliyetler, seminerler ve eğitimlere katılım göstermiştir.
BURVET Veteriner kliniğinde stajını tamamlamıştır. Aynı zamanda Avrupa Birliğinin desteklediği TKDK projeleri gerçekleştiren bir ofiste gönüllü staj yapmaktadır. ESC programı ile Kuzey Makedonya’da sosyal ekonomik olarak dezavantajlı 4-10 yaş grubu Roman çocukları ile 59 günlük gönüllü çalışma gerçekleştirmiştir.
Gürsu Belediyesi Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi'ne ve Bursa Kent Konseyi'nin hazırladığı Proje Yazma Eğitimi'ne katılarak proje yazım döngüsü hakkında bilgi sahibi olmuştur. Bursa Kent Konseyi Proje Gönüllüleri ekibinde yer almakta ve Erasmus+ gençlik projeleri yazmaktadır.
A2-B1 seviyesinde İngilizce yabancı dil yetkinliği vardır. Kitap ve bilimsel araştırma yazıları okumak, kültürel gezilere katılmak, zeka oyunları, halk oyunları, hobilerine sahip olup amatör olarak spor ile ilgilenmektedir.

Best Choice for Creatives
This Pop-up Is Included in the Theme
Purchase Now