Skip to content Skip to footer

Gülşah Güler

Öğretmen / Fizyoterapist/Eğitim Koordinatörü

Brief info

Maliye alanında Anadolu Üniversitesi'nden, Çocuk Gelişimi ve Sağlık Bilimleri Fizyoterapi bölümlerinden İstanbul Üniversitesi'nden mezun oldum. Pedagojik formasyonu tamamlamak üzere Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde öğrenime devam etmekteyim. Ayrıca, Yaratıcı Drama Eğitmenliği, Oyun Terapisi ve Üstün Yetenekliler Eğitmen Eğitimi gibi alanlarda da eğitimler aldım.

2018 yılından bu yana özel eğitim gereksinimi olan öğrenci ve yetişkinlere yönelik yaratıcı drama ve duyu bütünleme destekli eğitimler vermekteyim. Bu süre zarfında çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak çeşitli projelerde görev aldım. Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi'nde 2 dönem yürütme kurulunda raportör olarak görev yaptım.

Küresel Girişimci Engelliler Derneği'nde eğitim koordinatörlüğü ve özsavunucu eğitmeni olarak görevlerimi sürdürüyormekle birlikte, Engelli Çocuk Hakları Ağı'nda (EÇHA) derneğimizi temsil ediyorum. Şu anda Çağdaş Drama Derneğinde Eğitmen Eğitimcisi olarak yetişkinlere yönelik temel aşama eğitimi veriyor.

Best Choice for Creatives
This Pop-up Is Included in the Theme
Purchase Now