Skip to content Skip to footer

Gençler için Engelli Farkındalığı Artırılması Projesi: İlk Sunumu Gerçekleşti

Bugün, “Gençler için Engelli Farkındalığı Arttırılması” projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz ilk sunumun ve projenin misyonunu paylaşmak istiyoruz. 

Projede yer almanın anlamını ve gençler arasında engelli farkındalığını artırmak adına attığımız adımları sizinle paylaşmak istiyoruz.

İlk sunumu dernek avukatımız Gamze Sargın gerçekleştirdi. 

Sunum boyunca ekibimiz, engelli bireylerle doğru iletişimin ve kavramların öneminden başlayarak, farklılıklara saygı, haklara dayalı iletişim ve toplumsal dayanışmanın gücüne vurgu yaptı. Lise öğrencileri için tasarlanan özel sunum gençlerin bu konulardaki bilincini artırmayı amaçlıyor.

Gamze Nur Sargın kimdir?

Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Gamzenur Sargın, 2002 yılından beri kendi hukuk bürosunda hizmet veriyor. Bursa Barosu Engelli Hakları Komisyonu’nda aktif olarak gönüllülük çalışmalarına devam eden Sargın, projede önemli bir rol üstlenmiştir.

İzleyicilerden Gelen Sorular ve Geri Bildirim:

Sunum sırasında gelen sorular ve geri bildirimler, projenin önemli bir boşluğu doldurduğunu gösterdi. Öğrenciler, engelli farkındalığına dair daha fazla bilgi edinmek için sorular yöneltti.

Teşekkürler ve Destek:

Küresel girişimci engelliler derneği olarak projeye destek veren başta proje ekibimize teşekkür ediyoruz. 

Bu projede emeği geçenler ve ilginiz, engelli farkındalığını yayma hedefimize ulaşmamıza katkı sağlıyor.

Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Eğer bu projeye destek olmak istiyorsanız, sosyal medya üzerinden paylaşarak veya projeye dahil olarak farkındalığı artırabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak nasıl katkı sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Best Choice for Creatives
This Pop-up Is Included in the Theme
Purchase Now